DOMOV

Alena

místo, kde jsme doma. Říká se MŮJ DŮM MŮJ HRAD.


Domov je místo, kde se potkáváte se svými nejbližšími a kde prožíváte nezapomenutelné okamžiky. Je to místo, kam se vracíme rádi se svými radostmi a starostmi všedního dne.

Ráda Vám pomůžu zrealizovat interiér Vášeho DOMOVA. Váš domov získá dlouholetou hodnotu.

Každý interiér je jedinečným odrazem Vaší osobnosti, snů a potřeb, prostor pro Vaši seberealizaci. Navrhnu a zrealizuji Vám stylový interiér, nadčasový svou jedinečností i kvalitou provedení.


SLUŽBY:

Nabízím Vám konzultaci nad výběrem vhodných textilních materiálů, barev, doplňků pro Váš domov. Pomohu Vám najít koncepční řešení Vašeho interiéru v detailu. Budu ctít Vaše přání a jen ukážu nové možnosti. Pracovala jsem pro mezinárodní společnosti a interiérovým designem se zabývám již 23 let.

K dokonalému interiéru patří i odborná činnost všech řemeslníků , včetně truhlářů a čalouníka. Dlouhodobě spolupracuji se zručnými truhláři, švadlenami i čalouníky. Jejich služby jsou nedílnou součástí k vytvoření každého interiéru. Tato propojenost tvoří dokonalý a osobitý domov.


ŠITÍ:

Pro dokonalý výsledný dojem navrhnu a ušiji záclony, závěsy, doplňky, polštáře, přehozy a ostatní dekorační prvky dle tvaru a náročnosti, který si zvolíte.


MONTÁŽ:

Navrhnu a zrealizuji instalaci vhodných garnýžových systémů a profilových tyčí, rolet, japonských stěn, vodorovných i svislých žaluzií.


Bytový textil je přesně tím, co dokáže během chvilky proměnit vzhled celého prostoru. Vhodně zvolené záclony, závěsy, ale i dokonalý kuchyňský ubrus nebo sedáky na židlích tvoří ono kouzlo útulného domova. Textil Váš domov zahřeje a můžete tak měnit atmosféru interiéru podle Vaší nálady (nebo ročního období).


Vybírejte doplňky, které jsou zároveň krásnou dekorací. Pokud stále nevíte, kde skladovat cibuli, sáhněte po proutěném koši na cibuli, který je praktický a zároveň stylový.

Pokud hledáte velkou mísu na salát, vyberte si místo plastové keramickou. I když v ní salát zrovna nebude, může sloužit na stole jako krásná mísa na ovoce.

Pokud si nedokážete práci v kuchyni představit bez zástěry a utěrky, pořiďte si takové, které zavěsíte na háček a nebudete se za ně muset stydět (a neustále hledat místo, kam je v kuchyni ukrýt). A tak dále a tak dále.

Nelpěte na dokonalosti. Nemusíte hned pořizovat kompletní novou jídelní soupravu. Stačí když budete nové hrníčky, talíře a nádobí ladit do jednoho stylu. Mnohdy pak výsledný efekt na prostřeném stole vynikne lépe. Klidně si proto udělejte radost novým kouskem, který krásně zapadne do Vaší sbírky na poličce nebo stole.Rezervujte si termín konzultace:

| © 2017 | Designed by Roman Skalický